Jídelní lístky

A K C E

Pelestrovská hospůdka se svým vybavením a zabezpečením je ideální pro pořádání akcí všeho druhu. Vzhledem ke kapacitě restaurace a možnosti ubytování a stravování zajišťuje svatby, rodinné oslavy a výročí, vícedenní školení, podnikové večírky, setkání nebo srazy, country večery a to vše s možností odpočinku, relaxace s pobytem v přírodě, nebo jakéhokoli sportovního, nebo kulturního vyžití.

V letních měsících je přímo lahůdkou možnost občerstvení, grilování a rožnění v prostorách altánku a venkovního posezení. Naopak milovníci zimních sportů obdivují a rádi využívají “stodolu’ v Alpském stylu s krbem.

Pelestrovská hospůdka dále poskytuje svou polohou ideální zázemí a základní tábor pro cyklistiku (úschovna a půjčovna kol), běžkové lyžování (strojní stopa) a turistiku vůbec. Okolí dále poskytuje optimální prostředí pro pobyt a pohyb v přírodě, pořádání sportovních akcí, závodů a soutěží. Mnohokrát už byla svědkem konání místních soutěží jako Ždárský vlk, závodu na historických lyžích SKIMAN, Perknovské běžky, jarních a podzimních cyklovýletů atd.

Pěší turistika, běh, rybolov a houbaření patří k samozřejmosti tohoto kraje.

V areálu možnost WIFI připojení k internetu.